FORMTEX PSA - SAMOLEPÍCÍ - drenážní tkanina do bednění s kontrolovanou propustností, (bal. 2 x 50m = 100 m2) (cena/m2 s DPH)

FORMTEX PSA - SAMOLEPÍCÍ - drenážní tkanina do bednění s kontrolovanou propustností, (bal. 2 x 50m = 100 m2) (cena/m2 s DPH)

ID zboží: 603

Balení: balení po 100 m2 (2 x 50 m)

Odstín: bílý

Popis:

Formtex-technicky-list-cz

Formtex-instalacni-pruvodce-cz-a4-low

Formtex-psa-2014-cz-letak  

Formtex-odolnosti-tech-informace-zkousky  

 

Formtex  je dvouvrstva textilie skladajici se z drenažni vrstvy, ktera umožňuje odvadět vodu a vzduch a z filtračni vrstvy, ktera je konstruovana s velikosti porů o něco menši, než jsou častečky cementu. Formtex se používá dvakrát.

Hlavni funkci textilie Formtex  je odvadět přebytečnou vodu a vzduch z povrchu čerstvě naliteho betonu během hutněni. Odvedenim vody se sniži poměr vody a cementu (v/c) ve vrchni vrstvě betonu nebo v betonovem kryti, což vyznamně zlepšuje pevnost a odolnost betonu.

Použitim textilie Formtex se vytvoři pevna, hutna a stejnoměrna vrstva betonoveho kryti, ktera je nejlepši ochranou vůči chloridům, karbonizaci, mrazu a abrazi.

Formtex je napnuty nebo nalepeny na vertikalni nebo nakloněny povrch formy. Betonovani se provadi obvyklym způsobem. Při demontaži bedněni se Formtex snadno odtrhne od povrchu betonu.

Certifikace

Formtex je vyraběn dle současnych evropských technickych předpisů a v souladu s ochranou životniho prostředi.

Textilie je vyrobena ze 100% polypropylenu, ktery při teplotě spalovani vyššich než 600°C uvolňuje pouze CO, CO2 a vodu.

m2

Cena s DPH: 489,00 Kč
U zboží zvolte Přidat do oblíbených.
Košík je prázdný.
zboží v e-shopu: 182 e-shop systém banan.cz